Kristal Plaket imalatında en uygun fiyat ve kaliteli cam plaket çeşitleri, İstanbul'da en uygun kristal plaket imalatını sunmaktayız.

Kristal Plaket

Kristal Plaket İmalatı

Kişiye özel ve kurumsal olarak kristal plaket üretimi yapmaktayız. Firmamız en uygun ve kaliteli kristal plaket imalatı yapmaktadır. Camın işlenmesi ile kristal plaket haline getirilir. Üzerine uv baskı, lazer kazıma veya metal baskı olarak baskı teknikleri uygulanır. Uv baskıda istenilen renk baskısı kaliteli bir şekilde uygulanır. Özellikle resim baskılı kristal plaketlerde çok kullanılan bir baskı tekniğidir. Lazer kazıma plaketlerde lazer makinesi ile yazı ve logo uygulaması yapılır. Lazer kazımada renk uygulaması mevcut olmayıp camın kum rengi görünmektedir. Kristal plaketlerde istenildiği takdirde kırmızı, lacivert kadife kutu seçenekleri ile üretim yapılır. Toplu kristal plaket siparişleriniz de fiyat indirimi yapılır. Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderim yapılır. Kısa sürede üretim yapılır. Sizde kristal plaket ihtiyaçlarınızda bize ulaşabilirsiniz. Kristal Plaket imalatında müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız. Fotoğraf baskılı kristal cam plaket üretiminde de sizlere yardımcı oluyoruz. Cam plaket üzerine fotoğraf resim baskılı çalışmalarınız uygulanır.

Kristal Plaket Nedir ?

Kristal Plaket cam malzemenin makine yardımı ile işlenerek şekillendirilmesi ile yapılır. Kişileri ödüllendirmek için taktim edilen bir ödül türüdür.